R10 Nedir Nasıl Üye Olunur?
4 Şubat 2018
admin
Paylaş

Webmaster diğer bir adıyla internet sitesi yönetici olarak da bilinir. Eğer sizde webmaster yolunda ilerliyorsanız yolunuz illaki R10.NET düşecektir. Bu tarz forumlar yeni başlayanlar için çok yararlı ve yol göstericidir. Fakat internette bu tarz forumlardan sadece 3-6 tanesinden verim alınabilmekte ve webmaster forumların gözdesi R10.NET geliyor başta. Fakat R10.NET’e üye olmak diğer webmaster platformlarına göre baya zor. Herkese üyelik verilmiyor ve bunun iki yolu davet koduyla üye olmak ve davetiye başvurusu yapmak.

A.)Davetiye koduyla kayıt yaptırmak: Genellikle çoğu kişi tarafından en kolay R10.NET üye olmak yolu olarak bilinir. Eğer R10’a üye olmak istiyorsanız davetiye kodunuzun olması gerekiyor. Bu kodu bulmakta o kadar kolay değil. Bu davetiye koduna ulaşmak için önceden R10’a kayıtlı olan bir arkadaşınız olması lazım. Tabi böyle bir arkadaşınızın yoksa bile internette forumları bu davetiye kodu satanlar var 50-80 TL arası gibi bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Bu satın aldığınız ya da bulduğunuz davetiye kodlarını R10’a girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

B.)Davetiye Başvurusu Yapmak: Her yolu deneyip bir davetiye kodu bulamadıysanız son çare olarak R10.NET’e davetiye başvurusunda bulunur. Fakat başta söylediğimiz gibi önüne gelen herkesi almıyorlar başvurunuz öyle kolay kolay onaylanmayabilir. Başvuru yapabilmek için iyi ve tecrübelerle dolu bir geçmişiniz olması gerekiyor. Ama iyi bir geçmişiniz olduğunu düşünüyorsanız R10.NET’e girip davetiye başvurusunda bulunabilirsiniz. Alternatif olarak WMAracı gibi webmaster platformlarına da katılabilirsiniz.