Photoshop Kurulumu ve Kullanımı
16 Aralık 2017
admin
Paylaş

Photoshop Kurulumu ve Kullanımı

Photoshop, bildiğimiz üzere fotoğraflar üzerinde oynamak, shop yapmak hatta bazı zamanlar arkadaşlarımıza şaka yapma amaçlı kullandığımız bir programdır. Fakat terim anlamı olarak baktığımızda Photoshop, ana tabanı piksele dayanan görsellik, fotoğraf düzenlemek eklemek bölmek gibi işlevleri tek ana nokta olarak yapabileceğiniz sayısal bir yazılımdır.

Bilgisayar’a nasıl yükleyebilirim?

Ödevlerinizde, işlerinizde, günlük yaşantınız da ve eğitim amaçlı ihtiyaçlar da bu yazılım gerçekten çok işe yarıyor, şimdi size bir link bırakarak nasıl indirebileceğiniz ve kullanacağınız hakkında video halinde sunum göstereceğiz. Photoshop, sürüm olarak cs 1 ilk olarak başlayıp cs6 ve cc olarak son bulmaktadır. Bizim tavsiyemiz cs6’dır, linkini bırakacağımız sürüm de Türkçe cc sürümüdür.

Kurulum İndirmek İçin: TIKLA

CS6 License Key için: TIKLA

Nasıl Kullanabilirim?

Kurduktan sonra bilmeyenler için söylüyorum, şuan ekrana olduğu gibi bakıyorsunuz fakat biz ziyaretçilerimiz için ayrıntılı ve kolay bir şekilde ders anlatımlarını sesli ve videolu halde anlatan bir kanal keşfettik bunları sizin için altta paylaşacağız. Umarım işinize yarar.

Ders Videoları

Videoların Bulunduğu Kanal için TIKLA